درباره فروشگاه میکرو الکترونیکمیکروالکترونیکمیکروالکترونیک

میکرو الکترونیک

بوشآرچلیکبکوجنرال الکتریکسکاپکنوودبلومبرگوستل

مجموعه میکرو الکترونیک در سال 1390 به مدیریت آقای مهندس هادی غضنفری و با هدف تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی لوازم خانگی، فعالیت خود را آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی به منظور رفع نیاز مصرف کنندگان، خدمات پس از فروش محصولات خانگی اروپایی، از جمله بوش، خانواده آرچیلیک (بکو، بلومبرگ، کنوود و . . .) را در دستور کار خود قرار داد.

این مجموعه بعد از مدتی، واردات و فروش قطعات محصولات عنوان شده را آغاز نمود و به دلیل نیاز روز افزون بازار و نیز اثرات تحریمها (عدم واردات کمپرسور های اینورتر خانگی) و به وجود آمدن بازار سیاه، به منظور برون رفت از این بحران (به خصوص برند هیتاچی) تولید بردهای مبدل آغاز گردید. این برد مبدل برای دستگاه های هیتاچی، ال جی، سامسونگ، بوش، بکو و کلیه برند های امریکایی، به منظور رفع نیاز مصرف کنندگان و مجموعه های خدمات پس از فروش کشور تولید و به بازار عرضه شد.

پس از تولید موفقیت آمیز برد مبدل ها (که با استفاده از آنها می توان کمپرسور تک فاز موجود در بازار را بر روی انواع یخچال های اینورتر نصب نمود) هم اکنون میکرو الکترونیک ضمن ارائه خدمات و فروش قطعات محصولات فوق، با ارائه محصولات شرکت سکاپ Secop (دانفوس سابق) در خدمت همکاران و مصرف کنندگان محترم می‌باشد.